برج نخل

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

برج نخل

برج نخل

برج نخل (زیتون ۳) تعاونی شمیم رحمت چیتگر واقع در منطقه ۲۲ بلوار کوهک متلعق به تعاونی هوافضای سپاه است که در مرحله فندانسیون می‌باشد این پروژه بصورت ۴ برج ۲۵ طبقه است که طراحی و معماری آن را طراح معروف آقای فرزاد دلیری بر عهده گرفته است.

برج نخل

توضیحات اولیه برج شمیم رحمت فاز ۳ (پروژه نخل)

پروژه شمیم رحمت ۳ یا نخل یکی دیگر از برج های  پیش فروش چیتگر، سازه ای از تعاونی با رزومه معتبر پروژه های شمیم رحمت ۱ و ۲ است.واحدهای پیش فروش در منطقه۲۲

ار خصوصیات خوب این پروژه که جزو برج های کوهک و املاک منطقه ۲۲​​​​​​​ نیز می باشد، ارائه سهام واحدهای مسکونی خود به صورت پکهای ۱۰ سهمی است که هر ۱۰ سهم معادل ۱ متر مربع است.

اینگونه خریداران  با توجه به بودجه خود میتوانند در این پروژه سهیم شوند و به مرور زمان پک های خود را افزایش دهند تا به مبلغ واحد مورد نظر برسند و البته چنانچه نتوانند هم باز ضرر نکردن و ارزش سهم آنان بالاتر رفته است و می تواند از سود پروژه و ارزش افزوده آن بهرمند شود.
تعاونی شمیم رحمت ۳ به هر یک از اعضای خود تنها ۱۰ سهم واگذار نموده است و هر فردی بخواهد به حد نصاب انتخاب واحد برسد باید حداقل تعداد پک ها را متناسب با متراژ مورد نظر خود خریداری نماید.
آپارتمان ها در ۴ بال این پروژه به صورتی طراحی شده اند که هر واحد علاوه بر باکس پله و آسانسور اختصاصی خود در مواقع اضطراری به علت پیوستگی بال های ساختمان در طبقات اول تا سوم به ۳ دستگاه باکس پله و ۶ آسانسور و در طبقات دیگر از طریق حیاط خصوصی به ۱۲ دستگاه آسانسور و ۶ باکس پله دسترسی دارد،

سازنده برج نخل

هوا فضای سپاه

​​معمار و طراح پروژه نخل

معمار و طراح پروژه جناب آقای فرزاد دلیری می باشد.

کاربری برج نخل

کاربری پروژه به صورت مسکونی و تجاری می باشد.

مرحله ساخت

فونداسیون

متراژهای برج

۱۱۰ متر تا ۲۵۶ متر مربع

تحویل برج نخل

انتخاب واحد شهریورماه ۱۴۰۲، تحویل ۱۴۰۴

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.