درباره ما

گروه املاک آساز

گروه املاک آساز تشکیل شده از بهترین متخصصین حوزه مسکن است. ما تلاش کردیم با جمع‌آوری تیم پویا و منصف بتوانیم رخ داد زیبا و موفقی را برای طرفین معامله رقم بزنیم. زیبایی که تنها از راه صداقت، اطمینان ، انگیزه و ایمان فراوان به موفقیت حاصل خواهد شد. مشاوره‌ای که در امروز با توجه به تلاطم‌های شدید بازار مسکن در کشور ما، بیش از پیش حس ‌شده و تلاطمی که در ثانیه به ثانیه یک معامله خود را در ضربان قلب فروشنده، خریدار، مستجر، صاحب ملک و غیر نمایان میسازد.

ما در املاک آساز قصد داریم تا با شناخت بهتر یکدیگر، نیازهای حال و آینده شما را درک کرده و بر اساس نیاز و سلیقه شما، آینده مورد انتظار شما را رقم بزنیم.

اهداف اصلی املاک آساز ایجاد آینده‌ای پر از حس خوب زندگی در نهایت آرامش و آسایش است.

سرمایه انسانی

گروه املاک آساز از بخش‌های مدیریتی، اجرایی و پشتیبانی تشکیل شده از بهترین متخصصین تحصیل‌کرده و آموزش دیده مرتبط با خدمات املاک و مستغلات می‌باشد.

مهمترین پشتوانه مجموعه ما سرمایه انسانی آساز است. سرمایه‌ای که با تمام انرژی و توان بصورت شبانه‌روز و با انجام کار گروهی معنای واقعی حفظ همزمان منافع مشترک مشتری و شرکت را اجرایی کرده‌اند. این است که ما می‌توانیم با افتخار بگوییم سرمایه انسانی آساز مهمترین نقطه قوت مجموعه بوده است و تامین رضایت مشتری وظیفه ما است.

استراتژی و چشم انداز

چشم انداز، مسئله است که در حوزه ملک بنظر بسیار نامشخص است. البته که پیچیدگی‌های موجود در جریانات زندگی امروزی ما، انتخاب و تعیین یک برنامه ثابت و مدون را دشوار و گاهی غیر ممکن کرده است. بخصوص اینکه فرهنگ و رفتار عمومی جامعه بعضا به نحوی حس جدایی اخلاق از معاملات و روابط را القا می‌نماید.

در چنین فضای مشوشی، مجموعه آساز در تلاش است با تعریف مشخص و شفاف از ابعاد هر معامله و توافق، نسبت به ایجاد حس اعتماد و انجام معاملات برد برد اقدام نماید. بدیهی است که همواره، تامین منافع پایدار تجدید پذیر این مجموعه در گرو ارائه خدمات منصفانه و مستند بوده است.