برج آرتمیس ۲

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

برج آرتمیس ۲

برج آرتمیس

برج آرتمیس ۲ بزرگترین مجموعه اداری تجاری در ضلع شمالی دریاچه چیتگر در منطقه ۲۲ تهران با دید عالی دریاچه چیتگر، به وسیله‌ی اتحادیه تعاونیهای مسکن نمونه رسا در دست احداث است.مجتمع آرتمیس ۲ در منطقه ۲۲ زمینی به وسعت ۳۰ هزار و ۳۸۸ متر و با زیربنای ۳۶۵ هزار مترمربع در ضلع شمالی دریاچه چیتگر، جلوه‌گر یک کشتی عظیم و باشکوه را که در ساحل دریاچه چیتگر پهلو گرفته است

برج آرتمیس 2 با فرصتهای فراوانی که این برج ها برای سرمایه گذاران و صنف‌های متفاوت برای سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ به خصوص اطراف دریاچه چیتگر به وجود آورده است. پروژه تجاری اداری آرتمیس با نام کشتی فرصتها شناخته و معرفی شده است.

این مجتمع شامل ۶ برج و ۷ طبقه پارکینگ منفی یک دست با گنجایش ۵۰۰۰ خودرو است.
بلندترین برج این پروژه ۳۲ طبقه و کوتاه ترین برج آن ۲۵ طبقه (با محاسبه ۷ طبقه پارکینگ) است که محل این برج‌ها به صورت یک دست، ساختار کلی آرتمیس را شکل می‌دهد.

بلوک T1 برج آرتمیس ۲: برج آرتمیس منطقه ۲۲

این بلوک شامل ۵۹۱ پارکینگ، ۵۰۷۶ متر مربع واحد تجاری در ۷۳ واحد، ۵۸۱۱متر مربع رستوران و کافی شاپ در ۱۹ واحد، ۱۰۵۸۹ متر مربع اداری در ۶۶ واحد.

بلوک T2 برج آرتمیس ۲: برج لکسون

T2 شامل ۲ بلوک، با ۱۱۵۳ متر مربع پارکینگ، ۲۲۱۶۲ متر مربع تجاری در ۱۴۶ واحد، ۳۱۸۵۶ متر مربع در ۲۱۶ واحد، ۳۸۱۴ متر مربع رستوران و کافی شاپ،هایپرمارکت با ۳۵۰۰ متر مربع.

بلوک T3 برج آرتمیس ۲: برج لبخند دریاچه چیتگر ۱

۷۱۰ واحد پارکینگ، ۶۸۳۹ متر مربع تجاری در ۱۲۸ واحد، ۲۲۵۵متر مربع رستوران و کافی شاپ در ۱۳ واحد، ۱۰۲۴۴ اداری در ۹۵ واحد.

بلوکهای T4 آرتمیس:

۳۷۸ واحد پارکینگ، ۴۷۴۷ متر مربع تجاری در ۸۷ واحد، ۲۲۶۲ متر مربع رستوران و کافی شاپ در ۱۰ واحد، ۷۳۶ متر مربع واحد سونا و ماساژ، ۳۹۶۳ متر مربع اداری در ۳۵ واحد.

بلوکهای T5 آرتمیس:

شامل ۳۷۸ واحد پارکینگ، ۴۷۴۷ متر مربع تجاری در ۸۷ واحد، ۲۲۶۲ متر مربع رستوران و کافی شاپ در ۱۰ واحد، ۷۳۶ متر مربع واحد سونا و ماساژ،۳۹۶۳ متر مربع اداری در ۳۵ واحد.

هلی پد برج آرتمیس:

تاکسی هوایی، مرکز همایش‌ های بین المللی، سینما، شهربازی، هایپر مارکت، مجموعه های ورزشی (استخر، سونا و بدن سازی) فودکورت، رستوران های بین المللی متنوع و VIP با بهره مندی از چشم انداز دریاچه و …

فعالیت تاکسی هوایی همزمان با بهره برداری پروژه و برای اولین بار در کشور جهت پذیرایی از مهمانان خارجی در لابی های VIP طبقات فوقانی می باشد که با هلیکوپتر به برج های تجاری و اداری آرتمیس وارد خواهند شد.

بزرگترین بام سبز (روف گاردن) واقع در برج آرتمیس ۲:

چشم انداز بی نظیر دریاچه و جنگل چیتگر ، لذت تماشای گستره ی آبی پایتخت در غرب ۲۱ امین شهر بزرگ دنیا، احساس محصور کننده ای است که از قسمت های مختلف برج های تجاری اداری آرتمیس دست یافتنی است.

همجواری با دریاچه ی شهدای خلیج فارس و بهرمند شدن از هوای لطیف جنگل سبز چیتگر از مهم ترین امتیاز های این پروژه محسوب می گردد که در تراز مجموعه های بین المللی، آن را از پروژه های مشابه کاملا متفاوت می سازد.

موقعیت جغرافیایی برج آرتمیس ۲:

پروژه تجاری اداری آرتمیس در بخش مرکزی منطقه ۲۲ (غربی ترین نقطه تهران) در بهترین نقطه از حاشیه دریاچه چیتگر و در بافتی نو از شهر که مبتنی بر اصول شهرسازی ساخته شده، واقع شده است.

از شمال رو به کوهستان است، در جنوب چشم اندازی زیبا و بدیع از دریاچه آبی چیتگر دارد و از غرب و جنوب غربی آن، می توان طبیعت سرسبز پارک جنگلی چیتگر را به تماشا نشست.

شرایط ممتاز فیزیکی، زیست محیطی، تفریحی، اقتصادی و قرار داشتن در محور چهار باغ، موقعیت ویژه جغرافیایی را برای این پروژه تجاری اداری ایجاد کرده است.

وجود بزرگراه حکیم در فاصله ۵۰۰ متری از جنوب دریاچه چیتگر و بزرگراه همت در ۳۰۰ متری شمال پروژه، از دیگر امتیازات جغرافیایی آن است.

همچنین بلوار ۳۵ متری شمال دریاچه با فاصله کمتر از ۱۰۰ متر از شمال آرتمیس عبور می کند و آزادراه های آزادگان و تهران – شمال نیز در فاصله کمتر از دو کیلومتر در ضلع شرقی پروژه قرار دارند.

محور ۴۵ متری چهارباغ، بدون فاصله از ضلع جنوبی پروژه آرتمیس و خیابان های ۱۲ و ۲۰ متری نیز از شرق، غرب و شمال پروژه عبور می کنند.

وجود این شریان های ارتباطی، امکان دسترسی های سهل و آسان از آرتمیس به نقاط مختلف، به ویژه تهران و کرج را فراهم کرده است.

 

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.