تعرفه طراحی ۳d max در سال ۱۴۰۰ چگونه است؟

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

تعرفه طراحی ۳d max در سال ۱۴۰۰ چگونه است؟

طراحی ۳d max

طراحی ۳d max سال ۱۴۰۰ با هماهنگی و جلسات مکرر از بین طراحان و معماران برجسته کشور طبق جدول زیر تعریف می‌گردد. این قیمت بر اساس یک قیمت پایه در کل کشور محاسبه شده است. طراحان معماری می توانند بر اساس اقلیم و موقعیت منطقه ۲۰% بالا یا پایین‌تر از قیمت پیشنهادی را مطالبه نمایند.

 تعرفه طراحی ۳d max

با توجه به نوع پروژه در جدول زیر،قیمت قیمت بازسازی خانه در سال ۱۴۰۱/ هزینه های باسازیبر اساس متر و یا به صورت کامل اعمال شده است. فضای خالی در جدول به معنای عدم توانایی انجام کار در آن سطح خواهد بود. اما توصیه بر آن است که در صورت امکان از ارائه قیمت به صورت متری خودداری نمایید و کار را بر اساس میزان وقت و زمان قیمت گذاری کنید.

طراحی 3d max

 توضیحات :

 1. رندرهای بیلبوردی و رندر شب ۱۰ %کل مبلغ قرارداد می باشد.
 2. در خصوص پروژه‌هایی که به متراژ محاسبه می‌شود، در صورت تمایل و هماهنگی طرفین، می توانند برای تعیین هزینه پروژه، طبق جدول ۲ محاسبه نمایند.
 3. هزینه‌های جدول شماره ۱ بر اساس تعرفه پروژه ۳d max سال ۱۴۰۰ بوده و با توجه به افزایش تورم سالیانه، هرسال ۱۰%به مبالغ فوق افزوده می گردد. و با توجه به افزایش قیمت ها در سال قیمت‌ها دوباره محاسبه گردید .
 4. تمامی هزینه‌ها در جدول ۱ بابت تعرفه ۳dmax  در نرم افزار های سه بعدی بوده و قیمت طراحی دستی و ایده‌ها و ساخت ماکت و برداشت معماری از کار و نظارت جداگانه و با توجه به سطح کیفیت و تجربه شخص یا دفتر طراحی محاسبه شده و قیمت ثابت نخواهد داشت. قیمت های طراحی و سهمیه مهرهای نظام مهندسی معیار و تعرفه قیمت جداگانه داشته، که از سایت نظام مهندسی استان مورد نظر قابل دانلود خواهد بود و هیچگونه ارتباطی به این لیست و تعرفه قیمت ها نخواهد داشت.
 5. هزینه مشاوره معماری ، بدون طراحی و اسکیس و فقط حضور در محل پروژه به ازای هر ساعت مشاوره،برای مهندسین با سابقه یک تا سه ساله ۱۵۰۰۰۰ تومان و برای مهندسین با سابقه ۳ تا ۸ سال ۳۵۰۰۰۰ تومان و برای مهندسین با سابقه ۸ تا ۱۰ ساله ۱۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد.و برای همکاران بالتر از ده سال به صورت تجربه چندین ساله و موقعیت پروژه و عملکرد گروه مهندسی خواهد بود. هزینه ایاب و ذهاب جداگانه محاسبه می شود.
 6. طراح موظف است، که ۳d max ها را در ۳ مرحله : مدل های اولیه، مدل و نورپردازی اولیه، رندر نهایی تحویل داده و مبالغ را در هر سه مرحله دریافت نماید.
 7. ویرایش پروژه در صورت درخواست کارفرما، مرحله اول رایگان و در مراحل بعد بر روی مبلغ پروژه افزوده می گردد.
 8. هزینه های فوق بدون محاسبه فاز ۲ و دیتایل های اجرایی می باشد.
 9. قیمت‌های جدول ۱ برای کل کشور بوده و در صورت شاخص بودن پروژه و موقعیت و یا اقلیم شمال و جنوب کشور و توجه به ساخت و ساز بالا و استفاده از متریال‌های گران قیمت، تیم طراحی می تواند، ۲۰ %را به مبلغ فوق اضافه نماید.
 10. قیمت های فوق براساس ارائه کار نهایی بوده و به هیچ عنوان استفاده از نوع موتور رندر ویری/منتال ری/کرونا، لومیون تاثیری در افزایش قیمت پروژه نخواهد داشت و فقط خروجی کار، در دستور کار می باشد.
 11. استفاده از پست پروداکشن و افزایش کیفیت خروجی بخشی از کار بوده و بر روی تعرفه جدول شماره ۱ و سطح کار A محاسبه گردیده است.
 12. پروژه های با پوشش گیاهی بالا و استفاده از گونه های خاص از درخت و گیاهان در صورن مدلسازی ۱۵ %به قیمت پروژه افزوده می شود.
 13. مدت زمان رندر هیچ ارتباطی به کارفرما نداشته و تاثیری در افزایش قیمت نخواهد داشت، و تیم مهندسی مسئول تامین سیستم های حرفه ای برای رندر ها خواهد بود.

توجه :

موضوع دکوراسیون داخلی یک واحد کامل (هال و پذیرایی – آشپزخانه – یک خواب –و حمام میباشد) نمایش فضاهای دیگر مانند راهروها،void،راه پله بیرونی،پارکینگ،انباری،اتاق‌خواب اضافه،سرویس ها،نمایش فضاهای تفریحی در واحدها و غیره با توافق طرفین به قیمت کار اضافه خواهد شد. بازسازی خانه چقدر زمان می‌برد؟ چند ماه زمان می‌برد؟

توجه :

طبق تعرفه تمام موارد طراحی از لیست حذف شده ،و این قیمت ها فقط جهت انجام ۳d max و رندر میباشد و هزینه طراحی و ایده های معماری بر اساس وقت و زمان طراح جداگانه قابل محاسبه خواهد بود.

سطحC سطحB سطحA بر اساس متر قیمت کامل فضاهای طراحی
——— ۶۰۰۰۰تومان ۲۵۰۰۰۰تومان متر دکوراسیون داخلی مدرن
——— ۳۵۰۰۰ تومان ۱۵۰۰۰۰ تومان متر دکوراسیون داخلی کلاسیک کم کار
_ _ ۳۰۰۰۰۰ تومان متر دکوراسیون داخلی کلاسیک پرکار
——— ۳۰۰۰۰۰۰ تومان ۸۰۰۰۰۰۰تومان فقط برای ۳d max. و بیشتر هزنیه مدرن بر روی طراحی پلان مدرن خواهد بود طبق جزییات پروژه – با توجه به ارتباط با پلان-هزینه مدرن بیشتر بر روی طراحی پلان محاسبه خواهد شد و ۳d max نمای ویلایی مدرن
——— ۳۵۰۰۰ تومان ۱۱۰۰۰۰تومان طبق جزییات پروژه -متر طراحی نمای ویلایی کلاسیک کم کار
_ ——— ۲۵۰۰۰۰تومان طبق جزییات پروژه -متر طراحی نمای ویلایی کلاسیک پرکار
۱۰۰۰۰تومان ۱۵۰۰۰تومان بیشتر از ۳۰۰ م ۵۰۰۰۰تومان تا ۳۰۰ متر متر . در صورت مشخص شدن پوشش گیاهی مورد نظر جداگانه محاسبه می گردد طراحی محوطه و فضای سبز و ROOF GARDEN
در صورت رندر حرفه ای ۱۰ درصد کل قرار داد کامل رندر نمای شب
——— ۱۰۰۰۰۰۰تومان ۳۵۰۰۰۰۰تومان کامل به همراه دیتیل و باز شو درب ها و کشو ها ۳d max آشپزخانه مدرن۱۲متری
——— ۳۰۰۰۰۰۰ تومان ۱۰۰۰۰۰۰۰تومان آماده برای CNC کامل به همراه دیتیل و باز شو درب ها و کشوها ۳d max آشپزخانه کالسیک- ممبران ۱۵متری (به تنهایی)
——— ۸۰۰۰۰۰ تومان ۲۰۰۰۰۰۰تومان کامل اتاق خواب کامل بدون در نظر گرفتن سبک کار
——— ۵۰۰۰۰۰۰ تومان بدون هزینه مشاوره در اجرا از ۸۰۰۰۰۰۰ تومان تا ۵۵۰۰۰۰۰۰۰ میلیون تومان به همراه مشاوره کامل . با توجه به خواسته های کارفرما -ریز قیمت امکان پذیر نمیباشد ۳dmaxالبی هتل . بدون متراژ – در سبک – مدرن و کالسیک
——— ۸۰۰۰۰۰۰ تومان ۱۸۰۰۰۰۰۰ تومان کامل و در حدود ۵۰ متر طراحی ۳d max فضای تجاری همراه با فضای ورودی و فضای بازی
——— ۴۵۰۰۰ تومان ۱۰۰۰۰۰ تا  ۲۰۰۰۰۰تومان متر . با کم کردن متراژ شیشه طراحی و ۳dmax نمای آپارتمانی تا۶ طبقه کالسیک پر کار
——— ۳۰۰۰۰تومان ۸۰۰۰۰ تومان متر. به همراه فضای پنجره و شیشه ۳d max نمای آپارتمانی تا۶ طبقه مدرن
——— ۱۰۰۰۰۰۰ تومان ۴۰۰۰۰۰۰ تومان با جکوزی ۲۵۰۰۰۰۰تومان ساده کامل به همراه مشاوره متریال طراحی ۳d max سرویس و حمام بهداشتی، نمایش شیرآلات و آبجکت ها
۱۵۰۰۰ تومان ۲۵۰۰۰ تومان ۵۵۰۰۰ تومان متر طراحی فضای اداری
——— ۱۵۰۰۰۰۰ تومان ۴۰۰۰۰۰۰ تومان کامل طراحی و شبیه سازی سردر ورودی کم کار
_ ۴۰۰۰۰۰۰ تومان ۱۰۰۰۰۰۰۰تومان کامل طراحی و شبیه سازی سردر ورودی پرکار
می تواند از ۲۵۰۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰۰۰ تومان متغیر باشد کامل طراحی استخر،فضای بازی و میز بیلیارد، طراحی سقف، راهرو،وویدها، پارکینگ و…

 

توجه : با توجه به بالا رفتن سطح انتظار مشتریان و همچنین افزایش سطح کاری همکاران طبق فرم تعرفه سال ۹۹ و ۱۴۰۰ سطح کار c با توجه به رقابت در بازار طراحی دیگر قادر به دریافت دستمزد نخواهد بود و همکاران عزیز باید سطح کاری خودشان را به مرحله A , B ارتقا دهند .طراحی دکوراسیون آشپزخانه با استفاده از طلا + عکس

در آخر :

لازم به توضیح است تعرفه طراحی ۳dmax صرفاً جهت اطلاع رسانی طراحان کل کشور بوده و این مجموعه هیچ گونه مسئولیتی در صورت بروز مسائل حقوقی بین طراح و کارفرما نخواهد داشت.

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.