دکوراسیون داخلی در سال ۲۰۲۲

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

دکوراسیون داخلی در سال ۲۰۲۲

دکوراسیون داخلی در سال ۲۰۲۲

دکوراسیون داخلی در سال ۲۰۲۲ در سایت بررسی خواهیم کرد. بعد از سپری نمودن یک فعالیت روزانه به دنبال مکانی هستند که بتوانند زمان خود را در آرامش با طراحی دکوراسیون داخلی زیبا و ساده به سر ببرند.
دکوراسیون

جهت شروع روزی بهتر آماده شوند بی شک این فضا همان فضای منزل است که بایستی  با رعایت نکات استاندارد با روح گرم خانواده تلفیق و موجبات آرامش افراد را فراهم سازد.

انتخاب و چیدمان صحیح وسایل ، انتخاب و استفاده از رنگها متریال های مختلف و نور پردازی ایده آل میتواند در رسیدن به محتوای فضا تاثیرات چشمگیری داشته باشد .

ترند دکوراسیون ۱: رنگ سال ۲۰۲۲

حتما شما هم آوازه رنگ بنفش و یاسی به عنوان رنگ سال ۲۰۲۲ به گوشتون خورده.

دکوراسیون داخلی

ولی خب قبلا براتون توضیح دادم که رنگ سال پنتون معمولا اون رنگی نیست که توی فشن یا دکوراسیون ترند می‌شه و بیشتر رنگیه که سمبل اون ساله.

برای همین باید بهتون بگم که رنگ سال ۲۰۲۲ در دکوراسیون رنگ Sage Green یا سبز سدری ملایم و روشنه.

این رنگ برای دیوارها خیلی مناسبه و یه پالت تیره و روشن ازش به خوبی با سفید و کرم و شیری و طوسی میکس می‌شه و می‌تونه کل دکوراسیون اتاق نشیمن خونه شما رو بسازه و به خونه‌تون آرامش بده.

در ضمن فکر نکنین که لازمه که همه چیز رو این رنگی کنین بلکه می‌تونین اگر با رنگ‌های دیگه دکوراسیونتون جوره، برای چیزهایی مثل رویه مبل یا پرده یا حتی کوچیکتر از اون مثل کوسن و اشیاء تزیینی استفاده‌اش کنین.

ترند دکوراسیون ۲: سبک دکور آنتیک و کلاسیک

این سبک استایل مورد علاقه شخص من نیست ولی اگر اهل دنبال کردن ترندها باشین، در سال ۲۰۲۲ قراره که دکوراسیون خونه‌ها بیشتر حالت کلاسیک و قدیمی بگیرن.

این تغییرات رو از مدل لوسترها، قاب در و پنجره‌ها، پرده‌ها و مبلمان می‌شه متوجه شد.

البته همینجا توضیح بدم که فرق دکوراسیون کلاسیک و آنتیک خونه شما با مادربزرگتون این خواهد بود که دکور خونه شما بازهم قراره مینیمال و خلوت باشه، اما خونه مادربزرگ کلاسیک، شلوغ و پر از مبلمان و وسایل تزیینیه.

توی این سبک تابلوهای روی دیوار دوباره به جای طرحهای مدرن چاپی بیشتر تصاویر و نقاشی‌های رنگ روغن مناظر و پرتره هستن.

ترند دکوراسیون ۳: گچکاری قاب شکل روی دیوارها

من خیلی وارد نیستم ولی فکر می‌کنم به این برجستگی‌هایی که گچکارها روی دیوار کار می‌کنن، میگن ابزار. حالا هر چی که می‌گن، یعنی دیوار با برجستگی‌های منظمی به شکل مستطیل و مربع تکه تکه شده است.

 ترند برای آوردن اون حس و حال کلاسیک و آنتیک به خونه مناسبه. در ضمن حالت سنتی اروپایی به خونه می‌ده و نمی‌ذاره که دکوراسیون خونه حالت سنتی مامان بزرگی بگیره.

ترند دکوراسیون ۴: مبلمان و آینه‌های گرد

امسال دوره مبل‌های مربعی و باکسی و تیز گذشته و خطوط گرد و منحنی شدن.

بنابراین اگر می‌خواین مبل راحتی بگیرین یا مبل L شکل برای خونه‌تون انتخاب کنین، می‌تونین دنبال مبل‌هایی باشین که توی شکلشون حالت منحنی دارن.

آینه‌های گرد یا به اشکال منحنی بی‌شکل هم از ترندهایی هستن که دارن به دکوراسیون بر می‌گردن و از اون المان‌هایی هستن که به یه دکوراسیون کلاسیک، یه کمی حال و هوای مدرن و امروزی می‌دن.

این ترند المان‌های گرد و منحنی حتی شامل درها، درگاه‌ها و طاق‌های توی خونه هم می‌شه. یعنی اگر می‌خواین خونه‌تونو بازسازی کنین، می‌تونین بعضی از طاق‌ها یا درها رو گرد و منحنی انتخاب کنین.

ترند دکوراسیون ۵: لمینیت و پارکت رنگ روشن

پارکت و لمینیت تیره با اینکه به خونه یه حس مرموز و شیک می‌ده، هم تقریبا از مد افتاده و هم اینکه گرد و خاک و پرز و مو رو خیلی تابلو نشون می‌ده.

اگر دوست دارین کفپوش خونه‌تون چوبی باشه، می‌تونین لمینت قهوه‌ای روشن انتخاب کنین که هم فضای خونه رو باز می‌کنه، هم گرد و خاک رو کمتر نشون می‌ده و هم امروزی‌تر و ترندی‌تره. این رنگ لمینیت خیلی هم خوب با انواع سبک‌های دکوراسیون و رنگ‌های مختلف ست می‌شه.

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.