برج پارلمان

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

برج پارلمان

برج پارلمان

برج پارلمان واقع در نزدیکی دریاچه چیتگر، در منطقه‌ی ۲۲ با موقعیت مکانی‌ای در مجاورت بزرگ‌ترین مرکز تجاری خاورمیانه، ایران‌مال، قرار گرفته است که موقعیت استثنایی جهت سکونت و سرمایه‌گذاری می‌باشد.

برج پارلمان دریاچه‌ی چیتگر لوکس‌ترین مجتمع مسکونی شخصی‌ساز در منطقه‌ی ۲۲ می باشد که ۷۹ در صد مواد ساخت و تجهیزات آن از اروپا وارد شده و دارای استانداردهای بین‌الملی از لحاظ ایمنی و ساخت است.

مساحت عرضه‌ی برج پارلمان با متراژی بالغ بر ۱۴۰۰۰ مترمربع می‌باشد که ۴۵۰۰ مترمربع آن سطح اشغال بلوک (A,B,C) می‌باشد و حدود ۱۰۰۰ متر آن محوطه‌سازی فضای سبز اختصاصی پروژه است. این مجموعه مسکونی شامل ۳ بلوک است که هر بلوک را دو برج دوقلوی ۱۵ و ۱۶ طبقه شرقی و غربی تشکیل می‌دهد.

در این برج‌ها از طبقه‌ی اول تا دوازدهم هر طبقه ۴ واحد ۲ خواب با متراژهای (۱۴۰ و ۱۳۸ و ۱۳۳ و ۱۳۱ متری) تشکیل شده است.

لازم به ذکر است که در طبقات ۱۲ تا ۱۵ دو واحد ۲۷۰ متری ۴ خواب وجود دارد که ۲ خواب آن مستر می‌باشد.

در طبقه ۱۵ برج‌ها نیز ۲ واحد با مساحت ۲۷۰ متر مربع به صورت فوق العاده لاکچری می‌باشد.

امکانات برج پارلمان

هر بلوک برج پارلمان دریاچه‌ی چیتگر دارای یک سالن اجتماعات با ظرفیت ۲۵۰ نفر بوده که دارای امکانات از قبیل آشپزخانه مجهز، رختکن، سرویس بهداشتی، سرمایش و گرمایش مرکزی با سیستم اطفای حریق است که برای جشن و مهمانی و مراسم ها در اختیر ساکنین قرار می‌گیرد. همچنین کلیه واحدها نیز دارای شوتینگ می‌باشند. پنت هاوس ۱۰۸۰ متر نیز می‌باشد.

هم‌چنین در طبقه‌ی آخر هر برج نیز یک پنت هاوس ۵۴۰ متری با ارتفاع سقف بلند احداث گردیده است.

پنت دارای ۲ ورودی مجزا برای میزبانان و مهمانان و سویت مستقل مهمان قلم‌کاری و چهره‌نگاری سقف، باربیکیوی سنگی، سونای خشک، وان جکوزی و کلیه اتاق‌ها دارای سرویس‌های ویژه (مستر) می‌باشند.

آشپزخانه جدا از مطبخ دارای امکاناتی مانند فر، ماکرویو، LED، قهوه‌ساز، مراجعین به پنت‌هاوس فقط با رمز مخصوص مالک و سیستم گرمایش از کف می‌باشد.

روف گاردن مجهز به استخر، آلاچیق همراه با شومینه، باربیکیو، سرایداری مجزا، آشپزخانه و فضای‌سبز است.

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.