برج پارامیس

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

برج پارامیس

برج پارامیس

برج پارامیس پروژه مجتمع تجاری اداری مسکونی واقع در منطقه ۲۲ تهران در قسمت شرقی دریاچه چیتگر و در همسایگی مرکز خرید بام لند قرار گرفته است که صاحب امتیاز این برج متعلق به تعاونی مسکن هیأت علمی دانشگاه تهران می باشد.

طراحی برج پارامیس

برج پارامیس دارای طراحی زیبا و به صورت L مانند بوده که زیبایی آن را دوچندان کرده است. این برج ۱۸ طبقه دارای سازه ای از نوع فلزی می باشد که بر استحکام آن افزوده است. از مهمترین مزیت برج پارامیس به سبب موقعیت مکانی آن می توان دسترسی فوق العاده آسان به راه های ارتباطی همانند اتوبان شهید خرازی و آزادگان همچنین نزدیک بودن برج به اصلی ترین بلوار منطقه بلوارامیرکبیر اشاره کرد.علاوه بر این در نزدیکی آن اماکن تفریحی همچون دریاچه شهدای خلیج فارس پارک جنگلی چیتگر بشمار می رود. برج های ایزدیار

اماکن تجاری این محدوده نیز شامل مجتمع بزرگ ایران مال، مرکزخرید بام لند و رزمال می باشد.برج رزلند (امام حسن)

برج پارامیس

امکانات برج پارامیس

از امکانات مجتمع پارامیس در منطقه ۲۲ می توان به آنتن و ماهواره مرکزی سیستم سرمایش اسپیلت و گرمایش پکیج سیستم اعلان و اطفاء حریق لابی شیک و لابی من ۲۴ ساعته نام برد.

برج پارامیس دارای ۲ ورودی شمالی و شرقی می‌باشد.

این برج در ۲۴ طبقه ساخته شده که شامل از۱۵ طبقه مسکونی ۳ طبقه اداری و تجاری و ۶ طبقه منفی پارکینگ و انباری تعبیه شده است که علاوه بر پارکینگ اختصاصی برای هر واحد دارای پارکینگ میهمان نیز می باشد.

تعداد کل واحد های مسکونی در این برج ۲۴۰ واحد که در هر طبقه از این برج ۱۶ واحد مسکونی در متراژهای ۹۲ الی ۱۲۶ متر ۲ خواب ساخته شده و برای این برج ۴ لاین آسانسور۳ ردیف پله اضطراری نیز اختصاص داده شده است لازم به ذکر است که طبقات تجاری نیز دارای آسانسور مجزا هستند.

در طبقات تجاری برج نیز واحدها دارای متراژ های متفاوتی می باشند و از ۲۷ تا ۵۰ مترمتغیر هستند.

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.