برج ونوس

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

برج ونوس

برج ونوس

برج ونوس از جمله برج‌های شخصی‌ساز مسکونی در منطقه ۲۲ شهرداری تهران میباشد که در بلوار کوهک واقع شده است. و از موقعیت مکانی بسیار ویژه‌ای برخوردار است که یکی از نزدیک ترین برج‌ها به پارک جنگلی چیتگر است و منظره بسیار عالی دارد.

 

 

 

برج ونوس شامل ۲۵ طبقه می‌باشد که ۲۱ طبقه آن مسکونی و ۴ طبقه آن منفی پارکینگ است.

در طبقات این برج تعداد واحدهای موجود متفاوت میباشند.

به این صورت که در طبقات ۱ تا ۱۷ در هر طبقه ۴ واحد و از طبقه ۱۷ تا ۲۱ هر طبقه ۲ واحد وجود دارد.متراژ واحدهای برج ونوس به صورت ۱۲۴-۱۲۷-۱۴۴-۲۵۰و۲۷۰ متر میباشد که واحدها در طبقات ۱ تا ۱۷ به صورت ۲ خواب و ۱۷ تا ۲۱ به صورت ۴ خواب میباشند که دارای ۲۰ متر تراس هستند واحد ۲۵۰ تا ۲۷۰ متر این مجموعه بسیار خوش نقشه میباشند و از ویوی ابدی دریاچه و جنگل چیتگر برخوردار میباشند.

تعداد کل واحدهای برج ونوس ۷۶ واحد میباشد که یکی از مزیت های این برج کم واحد بودنش است.

یکی از بهترین ویژگی های برج ونوس سازه و نما سازی آن میباشد به طوری که به سبب پانل های ۳ بعدی، به همراه اتصالات پیچ و مهره استفاده شده در سازه این برج موفق به کسب گواهی برترین سازه در منطقه شده است.

از مزایای این سازه مقاوم میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

مقاومت بالا- عایق صوتی و حرارتی- سرعت و سهولت در وزن- کاهش وزن ساختمان -صلابت سازه و تغییر مکان محدوده توضیع مناسب نیروی زلزله با توجه به یکپارچگی خوب کف ها و دیوارها، کاهش سطح اشتغال دیواره پنجره‌های قدی امکانات برج ونوس میباشد.

امکانات برج ونوس

علاوه بر سازه بسیار زیبا و چشم انداز بسیار زیبای واحدها این برج از امکاناتی به شرح زیر برخوردار است.

لابی لوکس و لابی من ۲۴ ساعته- سالن اجتماعات- سالن ورزش ۱۱۰۰ متر محوطه سازی- سرمایش گرمایش چیلر و پکیچ- اعلام و اطفاء حریق- پوشش های ضد حریق- شوتینگ زباله- تمام کابل های مرکزی فیبر نوری- برق و روشنایی اضطراری- کنترل آب هوشمند- پنجره های قدی و نورگیر- تراس های بسیار بزرگ با قابلیت چیدمان.

دسترسی های برج

از جمله دسترسی های این مجموعه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

دسترسی سریع و آسان به اتوبان ها به ایستگاه مترو چیتگرو پارک جنگلی چیتگر و مجتمع تفریحی اپارک ، مجتمع تجاری اداری طوبی.

 

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.