برج نگین سیمان

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

برج نگین سیمان

برج نگین سیمان تهران در منطقه ۲۲ در قالب یک بلوک ۲۶ طبقه است که ۲۱ طبقه مسکونی ، ۱ طبقه لابی و ۴ طبقه منفی است. این برج متعلق به شرکت تعاونی کارکنان کارخانه سیمان تهران است و در انتهای اتوبان خرازی شهرک مروارید شهر قراردارد.

 

برج نگین سیمان

چشم اندازهای بی نظیر

از شمال کوهستان البرز مرکزی و اتوبان همت، از شرق جنگل چیتگر و دورنمای پروژه های منطقه ۲۲، از غرب جنگل وردآورد، از جنوب اتوبان حکیم رسالت و اتوبان تهران کرج و همچنین نمایی فوق العاده از شهر تهران میباشد.

از ناحیه ۳ منطقه ۲۲ که پروژه برج نگین را در خود جای داده است دربین نواحی ۱۲۳ گانه شهرداری تهران به عنوان دومین ناحیه ی برتر پایتخت در حوزه های خدمات شهرسازی، فرهنگی، اجتماعی، مدیریتی، فنی، ترافیک و تفریحی یاد میشود.

دسترسی ها

دسترسی آسان به اتوبان های همت و حکیم و رسالت و تهران-کرج و چهار ایستگاه متروی آزادی، چیتگر، ایران خودرو و وردآورد در حوالی برج نگین مروارید شهر از دیگر امتیازات برجسته منطقه میباشد.

متراژ 

هر طبقه شامل ۷ واحد مسکونی به شرح زیر می‌باشد.
۱- ضلع شمالی ۲ واحد ۱۴۰ متری
۲-ضلع جنوب ۱ واحد ۱۵۰ متری
۳-ضلع شرقی ۲ واحد ۱۲۵ متری شمال شرقی و ۱۱۰ متری جنوب شرقی
۴-ضلع غربی ۲ واحد ۱۲۵ مترشمال غربی ۱۱۰ متر جنوب غربی

امکانات برج نگین سیمان تهران

سالن اجتماعات – سالن ورزشی – سونا و جکوزی – شوتینگ زباله – گرمایش و سرمایش مرکزی – برق اضطراری – دوربین مداربسته و … می‌باشد.

در این برج طبقه و واحد اعضا مشخص می‌باشد و همه واحد ها دارای دفترچه مالکیت می‌باشند.

دسترسی آسان به اتوبان های خرازی و حکیم و ایستگاه مترو وردآورد در حوالی این برج مروارید شهر از دیگر امتیازات برجسته منطقه می‌باشد.

برج  اماده و تحویل داده شده و قابل سکونت هستند .

قیمت فروش : از متری ۳۵ تومان به بالا هستند .

مراکز تفریحی و توریستی

مجموعه تفریحی توریستی شهدای خلیج فارس بعنوان نقطه عطف منطقه دارای سه جزیره تنب کوچک به مساحت ۴۰۰۰ مترمربع تنب بزرگ به مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع و ابوموسی به مساحت ۱۳۰۰۰ مترمربع با کاربری تفریحی، فرهنگی، اجتماعی، مذهبی، پذیرایی، هنری، خدماتی که دارای اسکله، قایق برقی و امداد و تفریحی پدالی، موزه اب و خاک، فضای باز ساحلی با طراحی مناسب و پهنه شنی، فضای بازی کودکان و امکانات مختلف بازیهای آبی و آب نمای موزیکال تجهیزات ورزشی و بدن سازی متناسب سنین مختلف، پردیس تندرستی، آبشار مصنوعی، باغ صخره ای، آلاچیق تپه های چمن کاری شده با پوشش انواع گیاهان تزیینی تجهیز شده است.

بوستان های آبشار و جوانمردان ایران با ارایه فضاهای مناسب تفریحی خدماتی عمومی جهت استفاده شهروندان با کلیه امکانات محیطی دیدنی و توریستی ارایه نموده است.

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.