برج مرجان ۲

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

برج مرجان ۲

برج مرجان ۲

برج مرجان ۲ را بدون شک باید یکی از بهترین سازه های منطقه ۲۲ را دانست. این برج در قالب برج دوقلوی ۴۲ طبقه خودنمایی کرده که می توان گفت بلندمرتبه ترین سازه فلزی مسکونی در منطقه ۲۲، همین برج بوده که با طراحی خاص و مدرن در میان برج های شهرک چیتگر کاملا منحصر به فرد می‌باشد.

این پروژه متعلق به تعاونی مسکن نیرودریایی ارتش بوده و از نظر موقیعت مکانی جزو پروژه های است که در آینده بسیار مورد توجه قرار میگیرد و به لحاظ دسترسی، در ضلع جنوب غربی ایرانمال واقع در پهنه C شهرک چیتگر بلوار پژوهش قرار دارد.

برج مرجان ۲
برج مرجان ۲

پروژه مرجان ۲ در مجاورت چهارباغ تجاری شهرک چیتگر بوده که طبق طرح تفصیلی شهرداری و با توجه به نزدیک بودن به ایران مال در آینده نزدیک به قطب تجاری تهران تبدیل شده و در افزایش قیمت و ایجاد ارزش افزوده سرمایه گذاری این پروژه تاتیر به سزایی خواهد داشت.

همچنین در قسمت جنوب پروژه وجود باغ ملی گیاه شناسی و در ضلع شمالی آن وجود مجموعه تجاری تفریحی در حال احداث هزارویک شهر قرارد دارد که از عوامل پمورد توجه خریداران و سرمایه گذران حوزه مسکن میباشد.

سازه پروژه مرجان ۲ بصورت اسکلت فلزی بوده و سقفهای برج عرشه فولادی بوده که برای استحکام بیشتر در سازه آن میراگر به کار رفته است. ارائه دهنده این تکنولوژی شرکت دمپتک دانمارک بوده و وجود این میراگرها باعث افزایش قابل توجه مقاومت برج در برابر زلزله شده است.

امکانات برج مرجان ۲

  • سیستم BMS یا مدیریت هوشمند ساختمان، که مصرف انرژی شامل سیستم گرمایش و سرمایش ، برق و آب مشترکین را به صورت مجزا کنترل و پایش می کند.
  • نیروگاه برق اختصاصی ۴ مگاواتی CHP که ساکنین را از پرداخت قبض برق بی نیاز کرده و همچنین حرارت برج (آب گرم و گرمایش واحد) را تامین می کند.
  • سیستم حفاظت و مونیتورینگ ساختمان
  • سالن ورزش و بدنسازی
  • لابی مجلل
  • سالن اجتماعات، جشن و مراسم
  • دارای قدر السهم تجاری از برج

ویژگی های فوق در کنار استحکام عالی سازه و اسکلت برج موقعیت مناسبی را برای داشتن اپارتمان مورد نظر خریداران با سلیقه های متفاوت در این پروژه ایجاد کرده است. پلان واحد های برج مرجان به صورت تیپ شامل ۸۰ ، ۱۰۵، ۱۲۰، ۱۳۰ و ۱۵۰ متری بوده که دو مورد آخر سه خواب می باشد. و در هر طرف برج ۸ ولحد مسکونی بهمراه ۲ لاین راه پله خروج اضطراری و ۶ لاین آسانسور قرار دارد .

شرایط پرداخت پروژه مرجان ۲ نیز با توجه به داشتن وام بلند مدت بسیار ویژه بوده و باعث سبک تر شدن اقساط آن برای اعضا شده است. بازپرداخت این وام ۷ ساله با بهره ۸ درصد بوده و هم اکنون به اعضا واگذار شده و بازپرداخت اقساط آن نیز از خرداد ۹۹ شروع شده است.

جدول شرایط پرداخت

متراژ واریزی تاکنون مبلغ وام قسط ماهیانه وام
۸۰ ۱۲۵میلیون ۲۳۰ میلیون ۳.۳۰۰.۰۰۰ تومان
۱۰۵ ۱۵۴ میلیون ۲۸۰ میلیون ۴.۲۰۰.۰۰۰ تومان
۱۲۰ ۱۷۲ میلیون ۳۳۰ میلیون ۴.۸۰۰.۰۰۰ تومان
۱۳۰ ۱۸۳ میلیون ۳۶۰ میلیون ۵.۳۰۰.۰۰۰۰ تومان
۱۵۰ ۲۰۶ میلیون ۴۰۰ میلیون ۶.۲۰۰.۰۰۰ تومان

قرارداد ساخت پروژه مرجان ۲ به ازای هر متر ۶.۵ میلیون به صورت علی الحساب تعیین شده است که واریزی اعضا تا کنون در جدول فوق آورده شده است.انتخاب طبقه و واحد در این برج بر اساس خوش حسابی اعضا بوده و هنگام انتخاب واحد، اعضایی که معوقه و بدهی نداشته باشند در اولویت انتخاب طبقه و واحد قرار می گیرند.این پروژه در مرحله نصب اسکلت و سقف می باشد و موعد تحویل آن سال ۱۴۰۲ تعیین شده است که با توجه به تامین مالی پروژه از طریق فاینانس و عدم وابستگی آن به پرداخت اعضای تعاونی، پیشرفت فیزیکی قابل قبولی دارد. نقل و انتقال نیز در دفتر تعاونی نیروی دریایی انجام شده و دفترچه قطعی مالکیت به نام خریدار صادر می شود.

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.