برج خلبانان

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

برج خلبانان

برج خلبانان

برج خلبانان هما پارسه مربوط به تعاونی مسکن خلبانان و مهندسین پرواز هواپیمایی جمهوری‌اسلامی ایران می‌باشد که دارای پلاک ثبتی ۵/۱۱ و ۵/۱۰ است. این پروژه واقع شده در شمال اتوبان خرازی روبه روی ایران‌مال و در ضلع غربی شهرک شهید باقری واقع شده است.

باتوجه به این که پروژه هما پارسه در ارتفاعات قرار گرفته است، واحدهای جنوبی از طبقات میانی به بالا دید ایران‌مال و تا حدودی دریاچه چیتگر را دارا خواهند بود و واحدهاس شمالی کاملا بدون مشرف و دارای چشم‌انداز کوهستان می‌باشند.پروژه های خرازی

مشخصات برج خلبانان

پروژه خلبانان هما پارسه در قالب برج ۳۰ طبقه که دارای ۶ طبقه منفی (پارکینگ و انباری)، ۱ طبقه لابی مشاعات و ۲۳ طبقه مسکونی قرار گرفته است. طبقه هم‌کف پروژه نیز دارای واحدهای تجاری می‌باشد.
طراحی و اجرای پروژه نیز به‌صورت اسکلت فلزی با اتصالات پیچ و مهره می‌باشد. نمای ساختمان پلاستر سیمان است و از متریال درجه یک ایرانی برای ساخت پروژه استفاده می‌گردد.
برج مجلل هما پارسه دارای ۳ تیپ واحد مسکونی می‌باشد که در متراژهای (تیپ C) 110، (تیپ B) 130 و ( تیپ A) 160 متری تعریف شده است.

قیمت ساخت و اقساط برج خلبانان

قرارداد ساخت پروژه خلبانان هما پارسه به‌صورت علی‌الحساب متری ۸.۵ میلیون تومان برآورد شده و واریزی واحدها براساس متراژ به شرح زیر می‌باشد.

  • واحد ۱۱۰ متر (تیپ C) 200 میلیون تومان
  • واحد ۱۱۰ متر (تیپ B) 220 میلیون تومان
  • واحد ۱۱۰ متر (تیپ A) 242 میلیون تومان

اقساط پروژه خلبان هما بصورت زیر می‌باشد.

متراژ اقساط مبلغ به تومان
واحد ۱۶۰ متر ۲ ماه یک‌بار ۲۲/۶۹۱/۰۰۰
واحد ۱۳۰ متر ۲ ماه یک‌بار ۱۸/۴۳۷/۰۰۰
واحد ۱۱۰ متر ۲ ماه یک‌بار ۱۵/۶۰۰/۰۰۰

 امکانات برج خلبانان هما پارسه

لابی مجلل، سالن مراسم و اجتماعات، سالن ورزشی، سیستم اعلام و اطفای حریق، آنتن مرکزی، سیستم برق اضطراری، هلی‌پد، پارکینگ و انباری برای هر واحد، درب ورودی ضدسرقت و … می‌توان نام برد.

زمان تحویل برج خلبانان هما پارسه

تحویل پروژه از طرف تعاونی مسکن خلبانان و مهندسین پرواز برای سال ۱۴۰۳ پیش‌بینی شده است، در حال حاضر اجرای فندانسیون به اتمام رسیده و پروژه در آغاز اجرای اسکلت قرار دارد.

خرید و فروش برج هما به‌صورت امتیازی بوده است و تمامی واحدهای پروژه خلبانان هما دارای دفترچه مالکیت بوده و نقل و انتقال در دفتر تعاونی مسکن مهندسین پرواز و خلبانان انجام می‌پذیرد.

پروژه هما پارسه یکی از گزینه‌های مناسب جهت سرمایه گذاری و سکونت در منطقه ۲۲ به شمار می‌رود. در آینده‌ای نه چندان دور این پروژه از برج‌های لوکس منطقه ۲۲ خواهد بود.

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.