برج بیمه در منطقه ۲۲

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

برج بیمه در منطقه ۲۲

برج بیمه

برج بیمه در منطقه ۲۲ تهران با فاصله ای نزدیک به پارک جنگلی چیتگر و قسمت غربی دریاچه چیتگر توسط تعاونی شرکت بیمه مرکزی ساخته شده که یکی از برج‌های بسیار با کیفیت بشمار می رود.

با توجه به نزدیکی برج های مسکونی بیمه به دریاچه و پارک چیتگر تعداد زیادی از واحدهای برج دارای دید بسیار زیبا به پارک و دریاچه چیتگر می‌باشند.

برج در قالب دو بلوک ۱۷ طبقه بلوک شرقی و بلوک غربی ساخته شده که از طبقه ۱ تا ۱۰ در هر طبقه ۶ واحد و از طبقه ۱۱ تا ۱۴ در هر طبقه چهار واحد قرار گرفته و سه طبقه آخر شامل دو واحد مسکونی می‌باشد به‌طوریکه واحدها با فاصله مناسب نسبت به هم قرار گرفته اند و مزاحمت واحدها را برای یکدیگر به حداقل رسانده است. محوطه برج به‌گونه‌ای طراحی شده که بین بلوک‌ها علاوه بر فضای سبز و آبنما دارای فضای مناسبی جهت پیاده روی و همچنین استراحت درنظر گرفته شده است.

برج بیمه

سازه این برج از نوع اسکلت فلزی بوده و برای نمای آن از سیمان شسته شده رنگی به‌کار رفت است که ظاهر زیبایی به برج های مسکونی بیمه بخشیده.

مشخصات

سیستم سرمایش و گرمایش مجموعه سیستم چیلر مرکزی می باشد.

واحد آپارتمانهای برج مسکونی بیمه دارای متراژ ۱۰۵ ، ۱۰۸ ، ۱۱۲ ، ۱۲۰ متر ۲ خواب ، ۱۶۴ متر ۳ خواب و ۱۷۳ و ۲۲۰ متر ۴ خواب در طبقات بالایی می‌باشند.

هریک از بلوک‌های غربی و شرقی برج دارای ورودی مجزا لابی شیک با دو لاین آسانسور نفربر و یک لاین باربر می‌باشد لازم به توضیح است یک لاین از این آسانسورها پاناروما بوده و دید زیبایی به سمت مجموعه ایران مال دارد.

یکی از ویژگی های برجسته برج های بیمه که این برج را نسبت به برجهای منطقه متمایز میکند سند دار بودن واحدها می باشد. برج حکیم نظامی

علاوه برموارد ذکر شده و همچنین لوکیشن برج، آب و هوای بسیار خوبی را برای ساکنین به دلیل نزدیکی به جنگل چیتگر فراهم نموده است. برج های ارکیده شهرک چیتگر پهنه A ارتش (شهرک امام رضا) در منطقه ۲۲ تهران

امکانات

  • لابی زیبا و لابی من ۲۴ ساعته
  • ۳ لاین آسانسور
  • دوربین مداربسته
  • درب ریموت دار
  • آیفون تصویری
  • سرمایش و گرمایش مرکزی
  • آنتن و ماهواره مرکزی

قیمت فروش

  • برج های دوقلو بیمه از متری ۳۸ تومان به بالا شروع میشود .

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.