دکوراسیون

طراحی و اجرای دکوراسیون

دکوراسیون مطب

دکوراسیون داخلی منازل مسکونی

دکوراسیون داخلی منزل مسکونی در بر گیرنده تمامی اجزا داخلی یک واحد ساختمانی اعم از دکوراسیون اتاق خواب، دکوراسیون پذیرایی،‌تی وی روم (TV Room)، دکوراسیون آشپزخانه، دکوراسیون سرویس بهداشتی، دکوراسیون حمام، دکوراسیون بالکن و تراس و … می‌باشد.

گروه طراحی و معماری آساز با داشتن تیم متخصص در هر یک از حوزه‌های دکوراسیون داخلی، تمامی مراحل آن را شامل طراحی و اجرا یک دکوراسیون داخلی خانه متناسب با سلیقه و بودجه شما، همراه شما خواهد بود. پیشنهاد می‌شود قبل از هر فعالیت در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی، با کارشناسان مجرب آساز تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

دکوراسیون داخلی واحدهای اداری

دکوراسیون داخلی اداری باید علاوه بر زیبا بودن کاربردی نیز باشد. هم چنین این دکوراسیون باید به گونه‌ای طراحی و اجرا شود که برای کارمندان و ارباب رجوع‌ها جذابیت لازم را داشته باشد. طراحی دکوراسیون واحدهای اداری مخصوصا در واحدهای اداری متراژ پایین یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های مدیران کسب و کار و هم چنین کارمندان آن شرکت است. زیراکه علاوه بر محدودیت‌های فضا باید ایجاد حس سرزندگی و آرامش را در نظر گرفت.

گروه طراحی و معماری آساز با داشتن بیش از ۵ سال تجربه در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی واحدهای اداری لوکس و ارائه خدمات به بیش از ۸۵ کارفرما، آماده ارائه مشاوره رایگان تخصصی می‌باشد. از مزیت‌ها و ویژگی‌های همکاری با گروه آساز ارائه خدمات صفر تا صد از طراحی، ساخت، اجرا و مشاوره خرید لوازم دکوراتیو و لوازم اداری می‌باشد.

دکوراسیون داخلی واحدهای تجاری

در طراحی و اجرای دکوراسیون واحدهای تجاری باید به گونه عمل شود که نظر بیننده و مشتری به داخل واحد تجاری یا فروشگاه معطوف گردد و مشتری را به داخل مغازه بکشاند. این کار با طراحی اصولی واحد تجاری و اجرای با دقت و ظریف آن انجام خواهد شد. گروه طراحی و معماری آساز با بیش از ۵ سال سابقه در صنعت دکوراسیون تجاری به این مهم رسیده است.

توجه به جزئیات عناصر داخلی واحدهای تجاری شامل کف‌ها، رگال‌ها، اجزای بکار رفته در طراحی داخلی مانند قفسه‌ها، رنگ‌بندی و حتی نور پردازی باعث ماندگاری و فروش بیشتر فروشگاه شما و هم چنین برند شدن شما در یک مجتمع خواهد کرد.

پروژه ها

برج ایزدیار G1
برج هواپیمایی کشوری
برج تریتیوم – ۱۵۸ متری
برج مهستان
برج آسمان ۲
برج تریتیوم – ۱۵۰ متری

ساعات کاری

پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

شنبه
۸:۰۰ تا ۲۲:۰۰
یک شنبه
۸:۰۰ تا ۲۲:۰۰
دو شنبه
۸:۰۰ تا ۲۲:۰۰
سه شنبه
۸:۰۰ تا ۲۲:۰۰
چهار شنبه
۸:۰۰ تا ۲۲:۰۰
پنج شنبه
۸:۰۰ تا ۲۲:۰۰