برج کالج

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

برج کالج

برج کالج

برج کالج واقع در منطقه ۲۲ در قالب یک برج ۳۱ طبقه که از ۲۵ طبقه مسکونی ۵ منفی برای پارکینگ و انباری ۱ طبقه لابی ، توسط تعاونی مسکن سازان کاشانه همت است.

برج کالج

بررسی پروژه های مروارید شهر

تمامی پروژه های موجود در مروارید شهر همانند برج کالج که تعداد زیادی از آن ها پیش فروش چیتگرواحدهای پیش فروش در منطقه۲۲ هستند، جواز سال ۹۰ تا ۹۶ را داشته اند ۳۰ طبقه می باشند و از سال ۹۷ به بعد ۱۲ طبقه می باشند.

برج های مروارید شهر از جمله برج کالج  که جزو املاک منطقه۲۲ می باشند.

که در انتهای همت و آخرین قطعه از منطقه ۲۲ واقع شده است که ما بین اتوبان حکیم و همت قرار گرفته است که در جنوب آن  ورد آورد قرار دارد در شرق آن شهرک الهیه غرب، شهرک دانشگاه شریف و اردستانی قرار دارد.

پروژه‌های ساختمانی مروارید شهر چیتگر

​​​​​​​در ساخت‌وساز برج دو مسأله بسیار اهمیت دارد، یکی میزان توجه سازنده بنا به اصول مهندسی ساختمان و فراهم کردن ایمنی لازم برای ساختمان‌ها و دیگری قابل اطمینان بودن اجرا کننده پروژه در تحویل آن است.

شهرک مروارید از جمله شهرک‌هایی است که واحدهای آن پیش‌فروش شده‌اند و هنگام پیش‌فروش، امتیاز خرید آن‌ها به دست خریدار داده می‌شود از حمله برج کالج.

مسأله ساخت و ساز به موقع برج ها، هم‌چنین قابلیت خرید و فروش حساب‌شده امتیاز ملک از جمله ویژگی‌هایی است که برای پروژه‌های برزگ ساخت‌وساز اهمیت زیادی دارد.

مروارید شهر، از جمله شهرک‌هایی است که پروژه‌های ساخت‌وساز آن را شرکت‌های مختلف به عهده دارند؛ از جمله :

  • شرکت‌های تعاونی شهرداری
  • وزارت‌خانه‌ها
  • سازمان آتش‌نشانی
  • دانشگاه‌ها و…

که همه از تعاونی‌های معتبری هستند که سرمایه‌های مالکان را جمع‌آوری کرده‌اند و مشغول ساخت‌وساز هستند.

این شهرک چند سالی است که در دست ساخت است و به جز تعداد معدودی از واحدهایی که تحویل داده شده‌اند، واحدهای دیگر آن در سال آینده و تا سال ۱۴۰۲ تحویل صاحبان آن‌ها داده خواهند شد.

ممکن است که مروارید شهر امروز و در حال حاضر قابل سکونت به نظر نیاید اما با توجه به امکانات شهری مناسب و همه‌جانبه‌ای که برای این شهرک پیش‌بینی شده است، خرید واحد در آن نوعی آینده‌نگری است و سرمایه‌گذاری مطمئنی خواهد بود.

برج‌های مروارید شهر ۶۰ پروژه متفاوت هستند که هر کدام با شیوه و سبک اروپایی و مهندسی‌ساز، توسط تعاونی‌های مختلف در دست ساخت هستند.

برج کالج واقع شده در انتهای اتوبان خرازی شهرک مروارید شهر (قطعه S1) میباشد که زمین پروژه دارای سند مالکیت بوده و از تعاونی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران خریداری شده واکنون مالکیت آن تعاونی همت کاشانه میباشد.

متراژ واحدهای برج کالج در مروارید شهر

برج کالج دارای واحد های:

۱۰۲ متر ۲ خواب
۱۲۲ متر ۲ خواب
۱۵۵ متر ۳ خواب
در هر طبقه برج کالج ۶ و ۴ واحد مسکونی قراردارد.

قیمت و هزینه ساخت پروژه کالج کاشانه همت در منطقه ۲۲

قراردادساخت برج کالج طبق پیش بینی تعاونی متری ۳۸.۰۰۰.۰۰۰ تومان بصورت علی الحساب میباشد.

شرایط پرداخت و اقساط پروژه کالج:

در پروژه برج کالج واریزی اعضای تعاونی کاشانه ۱۸۵ میلیون بوده است که واریزی ۴۰ میلیون دیگر در تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۶ باقی مانده که اعضا بعد از اتمام واریزی ها تعاونی زمان انتخاب متراژ را به اعضا اعلام میکند و بعد از انتخاب متراژ تعاونی اقساط را به اعضای خود اعلام میکند و پرداخت اقساط پروژه هر ۳ ماه یک بار انجام میشود.

همچنین بخوانید (شهرک مروارید شهر)

 

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.