برج زاگرس

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

برج زاگرس

برج زاگرس

برج زاگرس ابنیه همت دارای موقعیت مکانی بسیار عالی در شهرک گلستان، ضلع شرقی دریاچه در مجاورت بام لند قرار دارد و تا دریاچه چیتگر فاصله تقریبا ۷۰۰ متری دارد و میتواند این پروژه (پروژه زاگرس چیتگر و موقعیت مکانی آن )را برای کسانی که به دنبال واحد های با ویو دریاچه هستند انتخابی مناسب باشد. این پروژه هم اکنون در مرحله فنس کشی و تجهیزکارگاه میباشد.

برج زاگرس

معرفی برج زاگرس ابنیه همت

برج زاگرس به دلیل داشتن دسترسی آسان و مستقیم به بزرگراه های خرازی،حکیم و آزادگان دارای برتری محسوسی از نظر دسترسی می باشد.
این پروژه جدید علاوه بر لوکیشن فوق العاده که دارد سازنده آن نیز از معتبر ترین سازنده های منطقه ۲۲ با کارنامه ای درخشان تعاونی مسکن توسعه ابنیه همت میباشد.

شرکت تعاونی عمرانی ابنیه همت با مدیریت کارامد،سابقه حرفه ای و درخشان،با بهره گیری ازسالها تجربه موفق به ساخت و ساز مجتمع های مسکونی،اداری و تجاری پروژه های پارسیا ، لکسون، الوند، البرز، فرزانگان و آسمان آبی در منطقه ۲۲ استان تهران شده است.این تعاونی با توجه به خط میشی که دارد موجب فراهم آوردن اطمینان خریدار سرمایه گذاران و خریداران این پروژه زاگرس شده است و خیال اعضای پروژه از نحوه ساخت این برج زاگرس آسوده است.

مشخصات برج زاگرس ابنیه همت

طبق پیش پروانه صادر شده برج زاگرس دارای تراکم تجاری-مسکونی بوده و متراژ عرصه زمین ۷۰۰۰ مترمربع می باشد.

هرامتیازو سهم این پروژه دارای ۶۰مترمربع تراکم مفید مسکونی و۱۵مترمربع تراکم مفید تجاری می باشد. و در اصل هر یک سهم ۳ دانگ یک آپارتمان به حساب میایدو برای داشتن ۱ واحد کامل در پروژه خرید ۲ سهم یعنی ۱۲۰ متر مسکونی و ۳۰ متر تجاری نیاز است . از دیگر مزیت های پروژه زاگرس وجود سهم تجاری برای اعضای پروژه است که معمولا در اواخر کار به فروش میرسد و آورده آن درساخت بخش مسکونی هزینه میشود .

امتیاز واحدهای زاگرس در دفترتعاونی به صورت قطعی نقل و انتقال می یابد.

زمان تحویل برج زاگرس

مدت زمان تقریبی ساخت و تکمیل پروژه حدود ۴۸ ماه براورد گردیده است.

هزینه زمین تراکم پروژه

۳ دانگ معادل ۶۰ متر مسکونی و ۱۵ متر تجاری :در مجموع ۹۵۰.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان که تا ابان ۹۹ مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۶۷۵ میلیون تومان پرداخت شده است.

۶ دانگ معادل ۱۲۰متر مسکونی و۳۰متر تجاری :درمجموع مبلغ ۱.۹۰۰.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان پرداختی دارد که باقی مانده آن باید طبق جدول زیرواریز گردد.

۶ دانگ ۳ دانگ تاریخ
۴۹۰/۰۰۰/۰۰۰ ۲۴۵/۰۰۰/۰۰۰ ۱۵/۷/۱۳۹۹
۳۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ۱۵۵/۰۰۰/۰۰۰ ۱۵/۸/۱۳۹۹
۱۷۰/۰۰۰/۰۰۰ ۸۵/۰۰۰/۰۰۰ ۱۵/۹/۱۳۹۹
۱۴۰/۰۰۰/۰۰۰ ۷۰/۰۰۰/۰۰۰ ۱۵/۱۰/۱۳۹۹
۱۴۰/۰۰۰/۰۰۰ ۷۰/۰۰۰/۰۰۰ ۱۵/۱۱/۱۳۹۹
۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ۱۵/۱۲/۱۳۹۹

اقساط ساخت متعاقباً اعلام خواهد شد.

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.