برج برلیان

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

برج برلیان

برج برلیان

برج برلیان یکی دیگر از برج‌هایی است که در محدوده شهری و در نزدیکی مجموعه تفریحی دریاچه خلیج فارس قرار دارد این برج در ضلع شمالی دریاچه قرار دارد و از دسترسی‌های بی نظیری برخوردار است. برج برلیان متعلق به تعاونی مسکن همت یاس است که جزء معدود برج‌هایی است که با رعایت کامل آیین نامه مقررات ملی ساختمان (مبحث ۱۹) ساخته سده است و در سال ۱۳۹۴ تحویل اعضاء شده.

این برج‌ها در قالب برج‌های ۲۶ طبقه ساخته شده‌اند که ۲۱ طبقه آن مسکونی ۴ طبقه آن پارکینگ و ۱ طبقه لابی است.

برج برلیان
برج برلیان

لازم به ذکر است که ۳ تیپ آپارتمان در این برج وجود دارد از طبقه ۱ تا ۱۶ واحد‌های ۱۲۴ متری ۳ خواب که در هر طبقه ۴ واحد تعریف شده است و از طبقه ۱۶ تا ۲۱ واحد‌های ۱۶۰ متری و ۲۳۰ متری ۳ خواب که در هر طبقه نیز ۲ واحد تعریف شده است.

امکانات برج برلیان

این برج دارای لابی به همراه لابی من ۲۴ ساعته، ۳ لاین آسانسور به صورت نفربر و باربر تعبیه شده است همچنین این برج‌ها دارای محوطه بسیار زیبا هستند که شامل فضای سبز و مکان نشستن می‌شود این برج‌ها دارای ویوی بسیار زیبایی هستند که واحد‌های جنوبی شامل ویو زیبای دریاچه و واحد‌های شمالی شامل ویو زیبای کوه‌های البرز می‌شود.

این برج‌ها در ضمره برج‌های سند دار برج هانامنطقه ۲۲ هستند که تمامی مالکین سند را دریافت کرده‌اند و برای نقل و انتقال نیازی به تعاونی نیست.

این برج‌ها در نزدیکی برج‌های پارسیا ساخته شده است و دارای تمامی امکانات تجاری مورد نیاز می‌باشد که رفاه ساکنین را چند برابر می‌کند هم چنین لوکیشن این برج‌ها دسترسی سریع و آسان به بزرگراه‌های حکیم و همت را به همراه دارد.

برج های برلیان یکی از برج های برند منطقه هستند . دارای لوکیشن عالی  دور رینگ دریاچه هستند .

قیمت فروش برج های دوقلو برلیان : کف قیمت از متری ۵۰ تومان تا ۶۰ تومان هم اعلام میشود .

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.