برج باغ ایرانی

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

برج باغ ایرانی

برج باغ ایرانی

برج باغ ایرانی که به پروزه دارایی معروف است توسط تعاونی مسکن دارایی در زمینی به وسعت ۲۴۰۰۰ متر مربع در حال ساخت میباشد. این پروژه تجاری مسکونی از نظر موقیعت مکانی در منطقه ۲۲ بسیار ویژه است و برای سرمایه گذاری و سکونت در منطقه ۲۲ می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

برج باغ ایرانی

موقیعیت مکانی و لوکیشن برج باغ ایرانی

پروژه دارایی یا همان برج باغ ایرانی از نظر لوکیشن در یکی از بهترین نقاط منطقه ۲۲ واقع شده است . این پروژه در محدوده شهرک گلستان تقاطع بلوار هوانیروز و گلها قرارگرفته است . این محدوده دسترسی فوق العاده به بزرگراه ها مراکز تجاری و تفریحی منطقه۲۲ دارد و از هیاهو و ترافیک اطراف دریاچه به دور است .

مشخصات برج باغ ایرانی

پروژه دارایی از ۲ قسمت شرقی و غربی تشکیل شده است.

بخش شرقی پروژه دارایی:

۳ بلوک ۱۶ طبقه با کاربری تجاری و مسکونی
۱۰ واحد تجاری
لابی مجلل با ارتفاع ۶ متر
این قسمت پروژه ۳ نبش بوده و دارای ۳ بلوک ساختمانی۱۶ طبقه که ۱۱ طبقه آن مسکونی ۱ طبقه لابی و ۴ طبقه پارکینگ و انباری است . بخش شرقی دارای ۱۰ واحد تجاری است که از موقیعت مکانی بسیار خوبی برخوردار است و بخش تجاری بر بلواراصلی برای مشاغلی چون رستوران ، نونوایی ، نمایشگاه اتومبیل ، املاک در نظر گرفته است. بخش تجاری مجموعه متعلق به اعضای پروژه بوده و در آینده ارزش افزوده خوبی نصیب خریداران و سرمایه گذران میکند.

بخش غربی پروژه دارایی:

این قسمت پروژه باغ ایرانی وسعت بیشتری نسبت به بخش شرقی دارد و در خود ۱۶ بلوک تجاری و مسکونی را جای داده است . بخش غربی روبروی بخش شرقی قراردارد و تقریبا ۶۰۰ واحد مسکونی و ۴۰ واحد تجاری را شامل است.

امکانات و مشاعات برج باغ ایرانی

این پروژه علاوه بر برج کادوس معماری و طراحی مدرن و موقیعت مکانی فوق العاده از امکانات بسیار خوبی نیز بهره مند است. این امکانات شامل :
استخر ، سونا و جکوزی آقایان
استخر ، سونا و جکوزی بانوان
سالن ورزشی و بدنسازی
سالن بازی و بیلیارد
روف گاردن و کافه تریا
اتوشویی و خشک شویی
سالن اجتماعات و مهدکودک
کارواش اختصاصی
کتابخانه و داروخانه

نحوه خرید و فروش پروژه دارایی

خرید و فروش پروژه باغ ایرانی بصورت امتیازی بوده است و هر امتیاز شامل ۲۸۰ متر سهم مسکونی و تقریبا ۷ متر سهم تجاری است .امتیاز اعضا شامل هزینه های زمین و تراکم عوارض پروژه میباشد.
پروژه دارایی در حال حاضر در مرحله تجهیز کارگاه میباشد و زمان تحویل آن ۴ تا ۵ سال تخمین زده میشود

 

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.