برج امین

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

برج امین

برج امین در منطقه ۲۲ اطراف دریاچه چیتگر با زیر بنایی به متراژ ۸۷۰۰۰ هزار متر مربع می‌باشد و سازه آن شرکت سازه پایدار قرن است که در سال ۱۳۹۲ تحویل اعضا گردید.این برج های مسکونی که صاحب امتیاز آن ها تعاونی مسکن نیروی انتظامی است که دارای سند تعاونی می‌باشند.

اطلاعات برج

شهرک مسکونی امین واقع در غرب دریاچه می باشد. این مجتمع دارای ۷ بلوک در قالب برج هایی با تعداد طبقات ۱۴ ۱۶ ۱۷ ۱۸ طبقه بر تعداد واحد ۴۳۶ عدد میباشد.

۳ طبقه پارکینگ و دارای لابی و لابی من ۲۴ ساعته و سالن اجتماعات و فضای تاسیسات برای رفاه ساکنین می باشد. تیپ‌های واحد برج از ۶۵ متر الی ۱۵۰ متر و تعداد خواب ها ۱ الی ۳ می‌باشد.

برج امین در منطقه ۲۲ دارای نقشه های بسیار زیبا و بدون پرتی است. در هر طبقه ۴ الی ۸ واحد موجود است.

برج امین

امکانات برج امین

آیفون تصویری‌، پنجره های آلمینیومی با شیشه های دو جداره‌، نور مخفی سقف‌، سیستم سرمایشی فن کوئل‌، کف سرامیک‌، سیستم اعلام و اطفا حریق، شوتینگ زباله‌‌، نمای کار شده از سنگ و مینرال و نوع کف سازی سنگ سفید‌ و آسانسور برج تیسن گروپ آلمانی می باشد. امنیت عالی مجتمع و کیوسک نگهبانی ورود و خروج اشخاص را چک می کنند و کل محوطه دادای دوربین مدار بسته می باشد.

همچنین فضایی برای پارکینگ مهمان طراحی شده است. یکی از دسترسی های مهم‌، دسترسی به مجتمع تجاری تفریحی ایران مال و دریاچه چیتگر و همینطور بزرگراه‌ حکیم و همت می‌باشد.

به دلیل نزدیکی به جنگل و دریاچه شهدای خلیج فارس این منطقه از آب و هوای بسیار مناسبی به نسبت دیگر مناطق برخوردار است.

بعضی از واحد‌ها در این برج نیز ویوی دریاچه چیتگر و آب نمای ایران مال‌، که یکی از بهترین آب‌نماهای منطقه است را دارد.

پروژه های خرازی

همین الان

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک نمایید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.